S novým školním rokem se vrací volejbalová přípravka

Dětský sportovní den
Závěr dětského dne

Za zvuku kytárky a při vůni opékaných buřtíků jsme koncem června na volejbalových kurtech v Tuchlovicích zakončili naše roční snažení při výuce minivolejbálku našich potencionálních  spoluhráček a spoluhráčů – našich nejmladších svěřenců (1-3 třída).

V průběhu školního roku se naše děti naučily nejen základům minivolejbalu, ale vyzkoušely si spoustu dalších sportovních aktivit a zahrály si mnoho her. Během školního roku jsme se s dětmi zúčastnili i krajského přeboru v minivolejbale v Neratovicích. Jen škoda, že si čas v neděli zařídili pouze 4 děti, takže jsme mohli přihlásit do sportovního klání jedno družstvo holčiček a jedno družstvo chlapců. Za účast si děti zaslouží velkou pochvalu, všichni se překotně snažili získat pro sebe každý bod. Z velké konkurence jsme skončili na 5. a 11 místě. Vzhledem k tomu, že naše tréninky probíhaly pouze 1x v týdnu 1,5 hodiny, tak tato umístění považujeme za úspěch. Obrovské díky patří i rodičům, kteří si také udělali čas a jeli dětem nejen zafandit, ale občas jim utřeli i nějakou tu uroněnou slzičku.

V novém školním roce se počet tréninků rozroste na dva týdně, každé úterý a čtvrtek. Dále je také otevřený nábor dětí ve věku od 5 – 10 let, pro chlapce i dívky. Pokud máte zájem o umístění Vašeho dítěte do naší přípravky, kontaktujte nás na uvedeném emailu, případně na webových stránkách www.vktuchlovice.cz. Cena za umístění dítěte do přípravky je symbolických 250 Kč/půl roku. Pokud máte zájem o umístění svého dítěte do přípravky, kontakt naleznete na konci příspěvku.

Dětský sportovní den

Jak jistě víte, 9. září proběhl na školním hřišti Dětský sportovní den, který jsme zde pořádali. Fotky z celé akce naleznete zde.

Přejeme všem sportovcům i nesportovcům krásný podzim a těšíme se, že se řady našich minivolejbalistek a minivolejbalistů rozrostou o další zájemce.

Iva Mišková, Jaroslav Nedvěd, Dana Marková

Kontakt: info@vktuchlovice.cz

Pozn.: Článek vyšel v Tuchlovických novinách – srpen, 2017.

Sdílet příspěvek:


Kontaktujte nás