2. ročník Dětského sportovního dne v Tuchlovicích

Milé děti, rodiče a prarodiče,

rádi bychom Vás tímto pozvali na druhý ročník Dětského sportovního dne v Tuchlovicích. Stejně jako v loňském roce (o prvním ročníku Dětského dne zde) i letos uspořádá Volejbalový klub Tuchlovice dětský den. Díky velmi pozitivnímu ohlasu na soutěžení v týmech rodič / dítě z minulého roku budeme takto soutěžit i letos.

16. září si poznamenejte do kalendáře

Určitě si tedy na 16. září nic neplánujte a přijeďte si s námi a vašimi dětmi zasoutěžit. Na co se můžete těšit? Například na:

  • sportovní aktivity jako jsou chůze po slacklině, skákání v pytli, lukostřelba, házení zvukovýma šipkama, piškvorky na hřišti a další…
  • plnění náročných úkolů
  • pro vítěze čekají ceny
  • táborák s opékáním buřtů

Kdy a kde se to koná, co si mám s sebou přinést?

Zápis do soutěží začíná 9:00 – 9:30 na sportovním hřišti tuchlovické základní školy. Zde nejprve musí každý tým, složený ze dvou členů rodič / dítě, vymyslet co nejoriginálnější jméno a zapsat se do soutěže. Až budeme mít všechny týmy, tak začneme soutěžit. Zápis bude v 9:30 uzavřen a už nebude možné se do soutěže přihlásit, tak pozor na to!

Následně budou všichni plnit úkoly, za které získají hodnocení splněno / nesplněno. Tým s největším počtem splněných úkolů se stane vítězem.

Pro dětský den využijeme volejbalové kurty a přilehlý sportovní areál ZŠ Tuchlovice. Jak se na kurty dostanete vám poradí tato mapka. Místo konání označuje mapka vlevo, konkrétně pak bod „Venkovní hřiště“.

Akce je určena primárně pro děti od 5 – 9 let, ale určitě mohou přijít i mladší nebo starší. Pro sportovní klání využijeme celý sportovní areál, volejbalové kurty i atletický ovál.

V letošním roce si také budete mít také možnost prohlédnout si volejbal zblízka. Náš volejbalový tým Mužů B zde bude hrát proti Čelákovicím. Můžete jim teda pěkně zafandit.

S sebou si vezměte sportovní oblečení, pití a dobrou náladu. Občerstvení ale budeme mít i na místě. Na závěr, kdo bude mít zájem, si bude moci u táboráku opéct buřtíky.

V případě nepřízně počasí, což opravdu nechceme (a to by snad musely padat trakaře), se přesuneme do tělocvičny a sportovní klání proběhne tam.

Budeme se na vás těšit!

Doufáme, že si datum 16. 9. a čas 9:00 poznamenáte do kalendáře, pro jednou vynecháte tradiční nedělní oběd u babiček a přijdete si s námi zasportovat. Jakékoliv další informace rádi poskytneme na vktuchlovice@vktuchlovice.cz.

Ukázka z minulého ročníku dětského dne

Sponzoři.: OÚ Tuchlovice a Středočeský kraj.

Sdílet příspěvek:


Kontaktujte nás