Ženský tým VK Tuchlovice hledá nové spoluhráčky

Volejbal má v Tuchlovicích dlouholetou tradici. Letos je to přesně 40 let od založení Volejbalového klubu v Tuchlovicích. V devadesátých letech jsme měli primárně 2 dospělé týmy a formovala se zde přípravka, která byla velmi početná. Měli jsme v soutěžích tři týmy dívek různých věkových kategorií a jeden tým chlapců. V dnešní době máme 4 týmy dospělých, z nichž 3 hrají krajské soutěže, a pak dva týmy dětí.

Epidemie koronaviru v loňském roce zasáhla životy všech, sport nevyjímaje. Věříme, že letos už to bude lepší a budeme moci naplno hrát. Problém nám trochu nastal v ženském A týmu Tuchlovic, který se ve velkém rozhodl posílit budoucí generace volejbalistů. Samozřejmě máme z budoucích i stávajících maminek radost, ale chybí nám teď hráčky do soutěže 1. třídy, a tak bychom touto formou rádi nějaké nové oslovily. Hledáme hráčky, které mají zkušenosti minimálně s hraním krajského přeboru 2.

Můžeme nabídnout pravidelné tréninky dvakrát týdně, přátelské prostředí a účast v mistrovských zápasech. Tréninky jsou každé úterý od 20:00 a čtvrtek od 19:00. Zápasy se hrají pravidelně v sobotu od začátku října až do března následujícího roku. Přesný rozpis zápasů naleznete webových stránkách středočeského volejbalu stc.cvf.cz.

Pokud byste se chtěly přijít podívat na trénink, případně se k nám přidat, kontaktujte nás na emailu info@vktuchlovice. Těšíme se na vás!

Fotogalerie

Sdílet příspěvek:


Kontaktujte nás