Výlet A týmu do Roztok

Je 19. března, zbývají dvě kola do konce soutěže a my jedem do Roztok, posledního týmu, který nám může ještě nějaké body sebrat. Je to ale jedno, protože už nás předehnat nemůžou. Díky tomu jsme se rozhodli, že pojedeme pěkně v klidu vlakem. Krásně nám to vlakem vyšlo, protože bydlíme v Novém Strašecí, Rynholci, Stochově, Kačici a Kladně.

Na vlak jsme se postupně scházeli jako švábi na pivo:

Na Masarykově nádraží jsme přestoupili a do Roztok už to bylo kousek. Jenom vyšlápnout ten kopec od zastávky až ke sportovní hale.

Z Masarykova nadraží do Roztok Elefantem 🙂

Zápas s Roztokama

Cesta byla zábava. Bohužel samotné zápasy už nám tolik nevyšly, měli jsme i smůlu, první set jsme celou dobu vedli a prohráli v koncovce, druhý set jsme odpadli úplně a třetí prohráli po náročném boji 34:32. Už dlouho se mi nestalo, že by se set tak táhnul. Škoda. První zápas 3:0 pro domácí. No co, máme ještě druhý.

Ve druhém zápase jsme v prvním setu makali, celou dobu jsme tahali za kratší konec, ale na konc setu jsme to stáhli, byl to boj a bohužel jsme s prohráli 28:26. To nás asi zlomilo a další dav sety už byly pod taktovkou domácích. Zase prohra 3:0.

Bohužel, z Roztok tedy odjíždíme poražení dvakrát, čímž nám přesně oplatili porážku ve dvou zápasech z první poloviny sezóny.

Nevadí, celou sezónu jsme měli kliku a teď nás na konci trochu opustila. I tak to byla parádní sezóna se skvělým výsledkem.

Po zápase jsme samozřejmě zastavili na oběd a pak začala ta opravdová pozápasová zábava.