Volejbalová přípravka v prosinci

Ve čtvrtek 21.11. proběhlo druhé kolo letošního ročníku Minivolejbalu škol. Z našeho oddílu se ho zůčastnilo 15 dětí. Pro velký počet družstev – celkem 43 se pro nedostatek času od třicátého místa soutěž nedohrávala a pořadí bylo určeno na základě výsledků ve skupinách. A tak naši nejmenší obsadili dělené 31 – 36 místo. Další pak byli na 29,13 a 7 místě. Družstvo ve složení Viktorka Krejčová s Elou Kunovou skončily na krásném 4. místě.

V neděli 15. prosince se v Hořovicích uskutečnilo druhé kolo Krajského přeboru v minivolejbale. Tam v červené skupině hrál Adrian Trnka se Štěpánem Pospíšilem a z 22 dvojic obsadili 6 místo. Ve žluté skupině hráli Bára a Ema Málkovi s Ondrou Šittou a družstvo předpřípravky ve složení Aleš Trnka a Daniel Reichel. Tyto děti obsadili 21. a 22. místo. Od lepšího umístnění je vždy dělilo jen pár prohraných míčů, kterými zaplatily nováčkovskou daň. I tak jim patří velká pochvala za bojovnost.

Ve čtvrtek 19. prosince jsme pro naše děti a jejich rodiče připravili podvečer plný her a sportu. Kdy děti vytvořily spolu s rodiči či sourozenci soutěžní týmy a plnily různé sportovní úkoly. A vypadalo to, že se všichni dobře bavili.

Do roku 2020 přejeme všem hodně zdraví, klidu a štěstí.

Vaši trenéři

Galerie z akce

Sdílet příspěvek:


Kontaktujte nás