Volejbalová přípravka hledá chlapce s rokem narození 2008 – 2010

Vážení rodiče a sportovní přátelé,

Náš volejbalový klub Tuchlovice se těší už více než 35 let své existence. Za tu dobu se nám několikrát podařilo krajský přebor vyhrát. V letošním roce hrál ženský A tým horní skupinu krajského přeboru a skončil na velice pěkném pátém místě z celkového počtu jedenáct týmů. Mužský A tým byl třetí z devíti. Ve volejbalu dospělých se nám dlouhodobě daří.

Pro klub je neméně důležitá práce s mládeží. Tento oddíl bychom rádi doplnili o nové členy. Přípravka trénuje dvakrát týdně. Každé úterý od 17:00 do 18:30 a čtvrtek od 16,30 do 18,00 h. Začínáme zábavnou formou s celkovou pohybovou přípravou. Hrají se různé hry a postupně se přechází k volejbalové průpravě.

Během roku děti jezdí na školní volejbalové turnaje, kde se hraje podle pravidel, „Oranžového volejbalu“, který je určený pro začínající volejbalisty. Je to taková kombinace volejbalu a přehazované. Hraje se pouze ve dvou hráčích na čtvrtině normální hrací plochy. Pro děti je to zábava a zároveň se naučí hrát s partnerem a nespoléhat se jen na sebe. A o tom volejbal je. Je to krásná týmová hra.

V tuto chvíli máme v naší přípravce více dívek než chlapců. Máme však zájem o doplnění i chlapecké složky. Rádi bychom vás touto cestou oslovili. Pokud je vaše dítě narozené v letech 2008 – 2010 a měli byste zájem o přihlášení do naší přípravky, napište nám na email vktuchlovice@vktuchlovice.cz, nebo zavolejte na telefon 731901533.

Pro více informací o naší přípravce navštivte naše webové stránky vktuchlovice.cz.

Těšíme se na vás. 

Ukázka z turnaje v Neratovicích

Autor: Ing. Josef Antoš

Korektura: Jaroslav Nedvěd

PS: Článek vyšel v Tuchlovických novinách

Sdílet příspěvek:


Kontaktujte nás