Volebalové kurty na konci června oživil Houmicup

Pro letošní rok vycházel poslední červnový víkend na 30., takže jsme měli trochu strach, aby to nemělo vliv na počet účastníků turnaje. Nakonec jsme ale dali dohromady celkem 4 plnohodnotné týmy, takže obavy byly úplně neopodstatněné.

Začátek turnaje byl stanovený na 9. hodinu. V tu dobu už na kurtech byli téměř všichni. Takže jsme udělali prezentaci a počkali na rozřazení do jednotlivých týmů. To se ukázalo jako větší problém, než se původně zdálo. Bebí se snažil týmy co nejvíc vyrovnat, tak jsme si na to museli chvíli počkat. Ale to nám vůbec nevadilo, protože počasí se vydařilo a měli jsme na kurtech dobré pivo od Pivovaru Zichovec.

Průběh turnaje

Hrát se začalo kolem desáté hodiny na dva vítězné sety do 25. Bebímu se ale podařilo týmy tak skvěle vyrovnat, že každý zápas se hrál tiebreak a tak se později přešlo na systém, kde se tiebreak začínal za stavu 10:10, abychom turnaj bez problémů dohráli.

Systém byl stanovený na jednu skupinu každý s každým. Protože se všichni poráželi navzájem a jediný zápas, který byl vyhraný ve dvou setech, uhrálo družstvo vedené Čézou, tak se tento tým také stal vítězem turnaje. Členkou týmu byla také dcera Zuzka, která dobře nahrávala a také proto se vyhrálo. Tímto Česnekovic rodině gratulujeme! Za vítězství jsme obdrželi putovní soudek, který můžete vidět v galerii.

Do začátku nové sezóny nás už domácí turnaje nečekají, tak pilně trénujme, ať je další sezóna minimálně tak dobrá jako ta předchozí.

Všem účastníkům děkujeme!

Vybrané fotky z turnaje

Celá galerie k zobrazení zde.

Sdílet příspěvek:


Kontaktujte nás