TURNAJ V HOŘOVICÍCH

V neděli 16. 1. 2022 jsme se zúčastnily v rámci krajského přeboru mladších žákyň ve volejbalu turnaje v Hořovicích. Hrály jsme proti domácím děvčatům z Hořovic, Kladnu A a Komárovu. Se všemi třemi jsme již jednou hrály a věděly jsme, že největší šance máme proti Komárovu. Ten den to byl náš první soupeř. Hrály jsme 1:1, tak následoval 3 set a ten se nám podařilo vyhrát 15:12.

Další soupeř bylo vedoucí družstvo tabulky Kladno A. V prvním setu jsme uhrály 13 míčů a ve druhém 12. Jako poslední byly Hořovice, které nás také porazily. Ze všech družstev jsme ale měly největší diváckou podporu co do počtu i hlasitého fandění! S trenéry jsme si pak o zápasech povídaly a víme, co ještě musíme natrénovat do dalších dvou kol turnaje.

Zápasu se zúčastnily: Eliška Šittová, Viktorie Krejčová, Tereza Kostečková, Denisa Vindemanová, Hana Beranová, Eliška Vindemanová a Sofie Veškrnová.

Trenéři: Jaroslav Nedvěd a Dana Marková

Autor: Hana Beranová, mladší žákyně VK Tuchlovice