První kolo nové sezóny jsme začali vítězně

V sobotu 3. 10. hráli muži A první dvojzápas letošní sezóny ve Zruči nad Sázavou. Největší komplikaci celého dne nám nepřivodil soupeř, ale dálnice D1. Před sjezdem na Zruč na 56. kilometru se vytvořila kolona, která posádky dvou aut zdržela o více než půl hodiny. Naštěstí jsme ale začátek zápasu stihli, i když jsme se řádně rozcvičili.

Možná i díky tomu jsme v prvním setu prvního zápasu prohráli. Naštěstí ve druhém jsme už hráli o poznání lépe a nad naším soupeřem jsme zvítězili poměrem 15:25. Třetí set byl vyrovnanější, ale i tak jsme ho dotáhli do vítězného konce 22:25. Ve čtvrtém už soupeř příliš odporu nekladl a tak jsme si došli pro první vítězství v sezóně.

Do druhého zápasu nastoupila značně obměněná sestava, ve které hráli hlavně mladší hráči na postech smečařů a univerzála. Soupeře se nám dařilo tlačit hlavně na servisu a také zlepšenou hrou v poli. Výsledkem byla poměrně poklidná výhra 0:3 a druhé vítězství.

Vstup na zápasy není nyní povolený, tak mi dovolte, abych vás alespoň pozval ke sledování našeho webu vktuchlovice.cz a také Facebooku facebook.com/vktuchlovice.