Poslední zápas mužů A proti VK Rakovník A

Poslední zápas sezóny jsme hráli na půdě Rakovníka. Na zápas jsme vyrazili vlakem, abychom si mohli v případě úspěchu užít oslavu už na místě.

Minimálně bod byl jistota

Před zápasem jsme měli v tabulce o 6 bodů více než druhý Benešov a podle pravidel ČVF bychom ještě teoreticky mohli skončit druzí, pokud bychom si ze zápasů neodvezli alespoň bod.

Do prvního zápasu tedy nastoupila nejsilnější sestava. Kluci ze začátku působili trochu nervózně a dělali chyby, které normálně nedělají, nicméně se postupem času dostávali do hry a soupeř si bral první time za stavu 17:21. Hned po něm sice ztrátovali, ale i tak jsme první set dotáhli do vítězného konce za stavu 21:25.

Druhý set už byl o poznání lepší, hráli jsme více v klidu a set získali za stavu 17:25. Tímto bylo rozhodnuto o našem vítězství v soutěži a už jsme de facto o nic nehráli.

Do třetího setu jsme tým notně prostřídali a hráli méně vytížení hráči. Možná to bylo tím, že už o nic nešlo, ale každopádně jsme soupeře porazili výrazným rozdílem 12:25. Konec zápasu, 3:0 a pohár k tomu.

Fotky z prvního zápasu

Druhý zápas byl jen formalitou

Další zápas byl už spíše formalitou, protože ani jeden z týmů už nemohl zlepšit své postavení v tabulce. V našem týmu jsme vybrali 6 hráčů, kteří to „musí“ odehrát, zatímco zbytek týmu v poklidu slavil a podporoval z lavičky. A že podporovali mohutně.

Výsledkem byla výhra 3:0, kde jsme v první a posledním setu porazili soupeře 21:25, ve druhém pak 19:25. Hezké zakončení sezóny.

Pár fotek z druhého zápasu:

Vítězstvím v soutěži jsme si zajistili postup do kvalifikace o Druhou národní volejbalovou ligu, kterou odehrajeme o víkendu 22.4. – 23.4. 2017 v Pelhřimově. Držte nám palce.