Otevíráme volejbalovou přípravku chlapců 2009 – 2013

Vážení sportovní přátelé,

rádi bychom vás touto cestou oslovili s nabídkou volejbalové přípravky, kterou nově otevírá volejbalový klub Tuchlovice pro žáky věkové kategorie 9 – 13 let. Naposledy byla v našem klubu žákovská přípravka před více než deseti lety. Několik let pak naši žáci trénovali a soutěžili společně s Kladnem.

Týmy VK Tuchlovice

Volejbalový klub Tuchlovice letos slaví již 40 let své existence. Na začátku byla parta přátel, která měla ráda volejbal a tak spolu založili náš klub. Postupně se klub rozrostl a nyní máme dva týmy žen, jeden mužský, mladší žákyně a dvě přípravky dívek. Ženský A tým hraje první krajskou soutěž a letos se umístil na celkovém 5. místě ze 13 týmů. B tým hraje druhý kraj. Historicky neúspěšnější je mužský A. tým, který hraje první krajskou soutěž. V letošním roce jsme krajský přebor dokonce vyhráli a v nejbližší době nás čeká kvalifikace o druhou národní ligu. Věříme, že kvalitu volejbalu držíme na dobré úrovni.

Mladší žáci

V klubu máme již zmíněné týmy dívek a rádi bychom naše mladší týmy rozšířili ještě o chlapce. Pokoušeli jsme se o to již před téměř dvěma lety, ale pak do toho zasáhl covid a bylo po trénování. Věříme, že letos už to bude lepší!

Kdo si s námi může přijít zatrénovat

Přípravka je věkově omezená od 9 – 13 let. Toto věkové omezení není úplně závazné, určitě bychom udělali výjimku o jeden rok, pokud by byl opravdu velký zájem o trénování. Máte doma kluka, co má rád sport a nemá v pondělí od pěti hodin co dělat? Vezměte ho na trénink, který se koná v tělocvičně Střední školy služeb a řemesel, Stochov, Jaroslava Šípka 187. Každý trénink trvá hodinu a půl, první trénink byl 4. dubna. Že volejbal nikdy netrénoval? To vůbec nevadí, od toho ten trénink je, aby si to vyzkoušel.

Co s sebou vzít?

Vezměte si s sebou sportovní obuv se světlou podrážkou, sportovní oblečení, pití a dobrou náladu.

Jaké máme plány do budoucna

Prozatím bychom si chtěli chodit dobře trénovat. Pokud bude o přípravku zájem a bude nás víc, tak bychom v budoucnu rádi trénovali dvakrát týdně a případně bychom mohli hrát i krajské soutěže.

Navštivte náš web

Více informací a případně kontakt najdete na stránce naší přípravky žáků.

Těšíme se na vás!

Sdílet příspěvek:


Kontaktujte nás