Na Vánočce 2022 jsme oslavili 40 let klubu

Tak jako každý rok, i letos jsme v našem klubu pořádali Vánočku – tradiční předvánoční turnaj. Letos to mělo trochu větší náboj, protože letos slaví VK Tuchlovice 40 let své existence.

Sešlo se nás úplně ideálních 24 hráčů, kteří se rozdělily do 4 týmů. Hráči do týmů byli nasazování, aby nedošlo k tomu, že některý tým bude znevýhodněný. Kapitány týmů byli Píža, Daník, Červ a já. Hrálo se klasicky na dva hrané sety do 25. Všechny zápasy byly velmi vyrovnané – náš tým měl jednu čistou výhru, jednu výhru na body a jednu prohru na body. Paradoxně i s tímto výsledkem jsme zvítězili.

Červik sice při vyhlašování tvrdil, že to bylo rozhodnuté dávno, že předseda musí při takovém jubileu vyhrát – ale určitě jsme vyhráli zaslouženě.

Udělalo nám radost, že se na turnaji ukázaly holky z žákyň – letos ještě nehrály, ale doufáme, že příští rok by se už mohly účastnit.

Pozápasová oslava

Po turnaji jsme se přesunuli do Vašírova, kde se ve skvělé restauraci s výborným jídlem jménem Vašírovský Dvůr oslavili našich 40 let klubu. Bylo skvělé, že přišli zakládající členové klubu – Jan Veselouš, Jirka Marek, Dana Marková, Jarda Nedvěd, Jirka Mifek a další.

Bylo skvělé pozorovat, jak jsou tam lidé, kteří se neviděli již roky a tady se setkali. Určitě to tedy stálo za to.

Galerie z fotek

Tady je k nahlédnutí pár fotek z pozápasového focení.

A tady pak z pozápasové akce.

Sdílet příspěvek:


Kontaktujte nás