Mladší žákyně na turnaji v Kladně

V neděli 3.10. zahájila naše děvčata soutěž ve volejbale v kategorii Mladších žákyň Středočeského kraje. Svůj první turnaj ve velkém to znamená šestkovém volejbale měly v Kladně a hrály proti družstvu dívek z Hořovic a z Komárova.

Soutěž jsme i přes počáteční strach a obavy z toho, co bude, když prohrajeme, začala děvčata výhrou 2:1 právě proti děvčatům z Komárova. Kdy jsme první set celkem s přehledem vyhrály a usnuly na vavřínech. V druhém setu naše děvčata polevila a náskok komárovských se nám nepodařilo smazat. Třetí set už byl zas jednoznačně v naší režii. Ale musíme sebekriticky přiznat, že dívky z Hořovic byly nad naše síly. V průběhu hry se vystřídala všechna děvčata, kdy na některých bylo jasně vidět, jak se bojí, aby to ostatním nepokazila a všechny se snažily ze všech sil hrát co možná nejlépe. Sice mají všechny co zlepšovat a napravovat, ale všechny zaslouží velkou pochvalu za bojovnost. Zároveň díky patří i rodičům a doprovodu za fandění a podporu.

Složení týmu

Děvčata nastoupila ve složení Eliška Šittová, Viktorie Krejčová, Tereza Kostečková,Tereza Lukavská, Adéla Červená, Denisa Vindemanová, Eliška Vindemanová, Hana Beranová, Klára Janská, Iveta Kučerová, Kateřina Šimková a náš zraněný „maskot“, filmař, organizátor a hecíř Aneta Ryvolová.

Jaroslav Nedvěd, Jiří Marek, Dana Marková

Sdílet příspěvek:


Kontaktujte nás