Jarní schůze VKT 2020

V pátek 29. 5. se konala první volejbalová schůze letošního roku, tentokrát netradičně o dost později, než tomu bylo v předchozích letech. Způsobené to bylo samozřejmě zákazem shromažďování.

Témata schůze

 1. Jednotlivé týmy – hra v příští sezóně
 2. Mládež
 3. Opravy a úpravy na kurtech
 4. Dotace ve VKT
 5. Příspěvky

Prvním tématem byly jednotlivé týmy, které jsme řešili. Prozatím jsou jisté, že do další sezóny na 100% pokračují Muži A a Ženy B. Muži z B týmu svojí situaci řeší a taktéž ženy A. Doufáme, že oba týmy se rozhodnou v další sezóně pokračovat. Také jsme se bavili o mládeži, konkrétně volejbalových přípravkách.

Přípravka

Shodli jsme se, že tento rok budou děti ještě trénovat běžným způsobem a účastnit různých kol dětského volejbalu. V příští sezóně bychom už ale rádi přihlásili družstvo dívek do krajského přeboru. A s tím bude spojená i potřeba jednak pravidelně trénovat a také, hlavně ze strany rodičů, pravidelná účast na turnajích.

Dále jsme se domluvili, že pokud to situace umožní, tak bychom i letos rádi uspořádali dětský den.

Pro děti z přípravky bychom také rádi uspořádali volejbalový víkendový kemp. Pokud k němu dojde, tak někdy ve druhé polovině roku.

Opravy a údržba na kurtech

Za poslední dva roky jme na kurtech odvedli slušnou porci práce. Před dvěma roky jsme domeček na domečku očistili střechu, uřezali větve a také jsme ho kompletně natřeli, protože nám ho poničili vandalové (ale on už to stejně potřeboval).

V loňském roce jsme nechali zrekonstruovat vrata a ostříhali jsme křoví vedle běžecké dráhy, protože nám na kurty stále chodí lidé, kteří tam nemají co dělat. Také jsme opravili plot u dolního hřiště, který nám ale vandalové stále ničí. V letošním roce budeme tuto situaci nadále řešit.

Dále jsme si vyjmenovali problémy, kterým se budeme věnovat letos:

 1. Vyřešit problém s čerpadlem.
 2. Koupit konve, koupit hrábě, koupit kolečko.
 3. Svépomocí upravit vnitřek domečku, konkrétně šatny.
 4. Plot opravit dole – koupit.
 5. Nechat ořezat stromy.
 6. Sehnat druhý válec na kurty.
 7. Nářaďovna se zvedly schody a špatně se zavírají dveře.
 8. Udělat rámy na sítě a sítě umísťovat nahoře.
 9. Koupit spadlé světlo do klubovny a skříň do školy.

Dotace ve VK Tuchlovice

Nad rámec pravidelné dotace V letošním roce získal VK Tuchlovice dotaci z programu MŠMT Můj klub ve výši necelých 80 000 Kč. Tato dotace bude využita pro potřeby mládeže, pro kterou je určená.

Pravidelné příspěvky

Loni jsme do klubu také zavedli systém pravidelných příspěvků, které v letošním roce rozšíříme. Příspěvek do klubové kasy budou platit všichni, kdo pravidelně trénují pod záštitou VK Tuchlovice a využívají halu a venkovní hřiště.

To je pro dnešek vše, na konec jenom důležitá připomínka, 27. 6. se bude konat tradiční Houmicup.

Sdílet příspěvek:


Kontaktujte nás