Jak probíhal třetí ročník Dětského sportovního dne

Druhý zářijový víkend jsme opět pořádali Dětský sportovní den. Už se nám z toho pomalu stává tradice, byl to už třetí ročník. Letos to bylo trochu napínavější co se počasí týče, protože v sobotu 7. září byla pěkná zima a trochu jsem se bál, že bude podobně i v neděli. Naštěstí v neděli nám počasí přálo a bylo krásně teplo.

Na děti čekalo deset soutěží

Zápis do soutěží probíhal od 9:00 do 9:30 a potom se přešlo na soutěžení. Celkem se zapsalo 28 týmů. Soutěžilo se v deseti různých soutěžích, například v přehazované, hodu tenisákem na cíl, kroketu, lukostřelbě, chůzi poslepu, skákání v pytli a dalších soutěžích.

Sportovní klání trvalo něco málo přes 3 hodiny. Po ukončení všechny týmy odevzdali své kartičky s body a my jsme je začali počítat. Protože to chvíli trvá, tak jsme děti zabavili tím, že jsme ještě mezi rodiči hledali ty nejsilnější v přetahování lanem.

Vítězové v jednotlivých kategoriích

Protože účastníci byli různých věkových kategorií a nebylo by fér je hodnotit dohromady, tak jsme je rozdělili do tří kategorií. První ve věku od 3 – 5 let, druhá ve věku od 6 – 8 let a třetí od 9 do 12.

Pořadí \ Věk3 – 5 let6 – 8 let9 – 12 let
1. místoKočky (77 bodů)Morčata (84 bodů)Fanda a Fanda (86 bodů)
2. místoZelení / Papoušci (76 bodů)Mekekovi (82 bodů)Buráci (85 bodů)
3. místoEliška (72 bodů)Pumy (81 bodů)Repinďáci (84 bodů)

Děkujeme všem účastníkům za jejich výkony a také pořadatelům, že si našli čas a pomohli tuto akci opět uspořádat.

Už se těšíme na příští rok!

Galerie z Dětského dne

Sdílet příspěvek:


Kontaktujte nás