Dětský sportovní den – 3. ročník

Milé děti, rodiče a prarodiče,

rádi bychom Vás tímto pozvali na třetí ročník Dětského sportovního dne v Tuchlovicích na volejbalových kurtech a venkovním hřišti za školou v Tuchlovicích. Stejně jako v loňském roce i letos uspořádá Volejbalový klub Tuchlovice dětský den.

Vezměte své děti, utvořte tým a soutěžte s nimi

Dětský den se bude konat 8. září. Plánovaný začátek je od 9:00 a konec podle počtu účastníků, ale nejspíše kolem oběda. Buď můžete stihnout rodinný oběd a nebo si s námi dát u ohníčku buřty. Je to jenom na vás.

Určitě si tedy na 8. září nic neplánujte a přijeďte si s námi a vašimi dětmi zasoutěžit. Akce je určena primárně pro děti od 5 – 9 let, ale určitě mohou přijít i mladší nebo starší. Nebo se přijďte jenom podívat 🙂

Na co se děti mohou těšit?

  • na sportovní aktivity jako jsou lezení po laně, skákání v pytli, střelba na koš a další dovednostní soutěže
  • plnění různých sportovních úkolů
  • ceny pro vítěze
  • táborák s opékáním buřtů

Kdy a kde se to koná, co si mám s sebou přinést?

Zápis do soutěží začíná 9:00 – 9:30 na sportovním hřišti tuchlovické základní školy. Zde si nejprve každý tým, složený ze dvou členů: rodič a dítě, vymyslí co nejoriginálnější jméno a zapíše se do soutěže. Originální jméno je důležité, protože na konci soutěžení bude nejoriginálnější název týmu odměněn.

Až budeme mít všechny týmy, tak začneme soutěžit. Zápis bude v 9:30 uzavřen a už nebude možné se do soutěže přihlásit, tak přijďte včas!

Pro dětský den využijeme volejbalové kurty a přilehlý sportovní areál ZŠ Tuchlovice. Jak se na kurty dostanete vám poradí tato mapka.

S sebou si vezměte sportovní oblečení, pití a dobrou náladu. Občerstvení ale budeme mít i na místě. Na závěr, kdo bude mít zájem, si bude moci u táboráku opéct buřtíky.

V případě nepřízně počasí, což opravdu nechceme (a zatím nám to vždycky vyšlo), se přesuneme do tělocvičny a sportovní klání proběhne tam.

Budeme se na vás těšit!

Ještě jednou, neděli 8. 9. a čas 9:00 si poznamenejte do kalendáře, pro jednou vynecháte tradiční víkendový oběd u babiček a přijdete si s námi zasportovat.

Jakékoliv další informace rádi poskytneme na vktuchlovice@vktuchlovice.cz.

Sdílet příspěvek:


Kontaktujte nás