Barevný volejbal v Tuchlovicích

V pátek 17. 11. 2023 se dvě tříčlenná družstva modrého a tři dvojčlenná družstva červeného minivolejbalu zúčastnila 1. kola Středočeského krajského přeboru v minivolejbale v Příbrami a na Kladně. Některé hráčky červeného minivolejbalu, které trénují jen od léta, byly již schopné nastoupit do soutěžních utkání.

Družstva červeného minivolejbalu se umístila v druhé polovině šestnáctimístné výsledkové tabulky. Nejlepší umístění bylo pěkné deváté místo. Hráčky modrého minivolejbalu hrají krajský přebor v minivolejbale již druhým rokem.

Po odehrání tří základních pětičlenných skupin první družstvo hrálo ve skupině o 1. až 6. místo a druhé družstvo hrálo ve skupině o 7. až 12. místo. V celkovém pořadí modrého minivolejbalu se družstva umístila na krásném 5. a 11. místě. S vítězem tohoto turnaje hrálo 1. družstvo vyrovnaný zápas. Hrála se poslední výměna za vyrovnaného stavu 17 bodů a tuchlovické družstvo umístilo krásný míč na čáru, což by znamenalo výhru, ale kladenská rozhodčí odpískala aut a tak Tuchlovice prohrály tento zápas. Podali jsme protest. Na základě tohoto protestu se hrálo zkrácené utkání, které jsme prohráli. Další turnaj hrajeme v modrém minivolejbale zase na Kladně a v červeném minivolbale v Hořovicích dne 17. 12. 2023.

trenér Ondřej Pilný

Sdílet příspěvek:


Kontaktujte nás